שירותים והתמחויות

”מצוינות היא לא פעולה, אלא הרגל. את הדברים שאתה עושה הכי הרבה, תעשה גם הכי טוב.”
תהליך הייעוץ והאיפיון הינם תהליכים מובנים, בהם ניתנת ללקוח נקודת השקפה טכנולוגית על המיזם אותו הוא רוצה להקים ו/או על האתר הקיים באינטרנט. מתוך ניסיון של מאות פרויקט, מומחי האיפיון של KCS מאפשרים ללקוח להכיר את העולם הטכנולוגי בו הוא נמצא ומאפשרים לו לקבל את ההחלטות האופטימליות.
תהליך של איפיון כולל:
יישום עסקי של האתר הכולל נגזרות עסקיות של רווח
ניתוח עלויות המיזם ולוחות הזמנים
חקירת התחום והמלצות להתקדמות במיזם
אפיון מסכי האתר והמידע שיופיע בכל מסך
תרשים זרימת האתר Workflow
אפיון מאגר המידע (DB) של האתר
יצירת מסמך אפיון הכתוב בתקן UML
אפיון טופולוגי של תצורת השרתים
אפיון האתר ברמת Use Cases תוך סגמנטציה בין קהלי היעד השונים של הפרויקט (גולשים, אנשי CRM, ומערכות משיקות).
יצירת תהליכי עבודה לבניית האתר
בחינת קודים קיימים ברשת
ייעוץ לגבי התממשקות עם מערכות המאפשרות גישה בWeb Services
האיפיון המובנה מאפשר ללקוח לקבל בהירות ולהחליט על סמך נתוני אמת ולא על סמך תחושות, שכידוע נוטות לתעתע, בעיקר בעולם הטכנולוגי.
KCS עושה ועשתה מיתוג אינטרנטי לגופים רבים. תוכלו להתרשם ממגוון העבודות שביצענו. E-Branding הינו תחום הכרחי לגופים רבים.
בין אם יזמים בתחילת דרכם ללא זהות ארגונית ובין אם בעסקים ובתאגידים בעלי זהות ארגונית, שלא התפתחה ברשת. מיתוג ברשת האינטרנט אינו דומה למיתוג בעולם הOff Line. הדרישות הינן שונות, המדיה הרדודה יותר, מחייבת התארגנות שונה וקונספט שונה שמאפשר לצבוע את החברה בהתאם למסרים שרוצה להעביר. בין אם מדובר בביצוע "מתיחת פנים" לתאגידים קיימים ובין אם מדובר בבניית קונספט מאפס, הניסיון הרב שלנו בהכרות עם ניואנסים עיצוביים ובהתאמה לרשת מאפשרת לנו לחזק את המותג ברשת.
בניגוד לעולם ה Print עיצוב עבור עולם ה Web מצריך הבנה מעמיקה של בניית עיצוב עבור משתמשים שונים, רזולוציות שונות ופלטפורמות שונות. היכרות עם עולם תוכן מסוג זה מצריך ידע נרחב בטכנולוגיה מאחורי מה שנראה לעין החל מידע מעמיק בשפת HTML דרך שימוש ב CSS. אחד מיתרונותיו המהותיים של צוות המעצבים שלנו מתבסס בין היתר על היכרות מעמיקה עם טרנדים חדשים מעולם העיצוב ברשת, אלה מאפשרים לכל אתר או אפליקציה אינטרנטית להיראות שונה בהתאם לסוג התוכן ולעולם האחרים של הארגון ובכל ליצור יחס המרה ו Conversion rate משופרים במיוחד.
בין אם מדובר בעיצוב ממשק משתמש של מערכת אינטרנטית ובין אם מדובר באתר תדמית מסוג Corporate הקווים שמנחים אותנו נעים סביב עיצוב מונחה מטרה ועיצוב מינימליסטי כפי שניתן לראות בעיקר בתעשיית האינטרנט באירופה.תכנון ממשק המשתמש נגזר מכמות התוכן והיררכיית המידע אתר יופיעו באתר.
חברת KCS מתמחה בפיתוח ייחודי למערכות רבות. מומחי KCS חיים את עולם הקוד הפתוח ומכירים למעלה מ1,100 מערכות קוד פתוח, אשר משמשות לצרכים שונים. לKCS הניסיון להקים פרויקטים שאפתניים בתחום הWeb ועשתה זאת בעבר לגופים רבים, ביניהם משרד ראש הממשלה, חברות הכור בדימונה, אתרי מסחר בינלאומיים ומיזמי Web2.0 שאפתניים.
הפיתוח של KCS מתאפיין בהפרדה מלאה בין קוד לבין Markup, מה שמאפשר לשנות את האתר ולשדרג אותו גם לאחר סיום הפיתוח. מעבר לכך, בגלל שאתרי KCS מבוססים על מערכות קוד פתוח, רמת היציבות של המערכות גבוהה ביותר, ומאפשרת גמישות גדולה. היתרונות בעבודה בקוד פתוח מתבטאים ב:
גמישות גדולה לצרכים שוניםבניה מהירה יותר של אפליקציות מורכבות
עבודה יעילה יותר מול מסדי נתונים גדולים
מערכות הנתמכות ע"י אלפי מתכנתים ברחבי העולם ולא "נעלמות" מחוסר עניין.
באגים מועטים
מערכות שכוללות פיצ'רים "בוגרים" ולא יכולות מועטות
מערכות מותאמות לעסקים, מתוך ניסיון קהילת הפיתוח מול עשרות אלפי לקוחות
מערכות המסחר האלקטורני אותם בנתה KCS הינן מורכבות ומכילות התאמה לצרכים של סוג המסחר. יש לנו את היכולת לפתח מערכות מסחר מורכבות על גבי תשתיות קוד פתוח ולאפשר יציבות ופונקציונאליות גבוהה בכל תהליך המכירה.
אתרי מסחר אלקטרוני לניהול מוצרים והזמנות
אתרי מסחר אלקטרוני המתחברים למערכות ERP (מערכות ניהול מלאי) ומציגים מוצרים בזמן אמת
אתרי מסחרי מורכבים, הכוללים סטטיסטיקות נרחבות, עד מאות אלפי פריטים, עם יכולות שינוי מוצרים בזמן הרכישה, כולל שינוי מפרט ומחירים.
אתרי מסחר עם אפשרויות מותאמות החל במעקב אחר שילוח בינלאומי דרך אפשרות בניית תתי אתרים בשפות שונות ועד מערכות שותפים.
בין פיתרונות המסחר תוכלו למצוא את מערכת E-commerce Giant שמספקת פיתרון מסחר מלא לעסקים בינלאומיים.
צברנו ניסיון רב במערכות קהילתיות, בעולם הWeb2.0 - מערכות אשר מאפשרות רישום קהילות, שיתוף עם חברים רשומים, הזמנות מקוונות, בלוגים, פורומים ועוד. ניסיון הצוות המקצועי בהקמת מערכות, מאפשר לנו לייצר ללקוח מערכות בוגרות, מאובטחות ויציבות יותר.
רוב המכשלות שבהן מערכות קטנות נופלות (חוסר יכולת להתמודד עם מסדי נתונים הגדלים במהירות, קוד שחוזר על עצמו ואינו מאפשר גמישות, עבודה ללא אובייקטים וכד') הינן הסטוריה רחוקה של מערכות הקוד הפתוח. באמצעות הפונקציות הנכונות, נדע לייצר אתרי קהילה עם יכולת שינוי וצמיחה.