קבוצת אנשים ומחשבים

קצת על קבוצת אנשים ומחשבים

בית אנשים ומחשבים הפקות נמצא בנקודת המפגש שבין האדם לטכנולוגיה, בין הספק ללקוח, בין האתגר לפתרון ומוביל קדימה את ענף האירועים בישראל. ועידות עסקים בינלאומיות, אירועי לקוחות והשקת מוצרים, כנסים מקצועיים ומועדונים בלעדיים. ממפגשי אחד-על-אחד ועד לכינוסים של אלפי משתתפים.
למעלה מעשור חטיבת המפיקיםיוזמת, משווקת, מארגנת ומפיקה מאות כנסים ואירועים התפורים לפי הזמנה עבור חברות וארגונים עסקיים בענף ההיי-טק והתקשורת. אנו המפיקים מתמחים בגיבוש הקונספט הייחודי הנותן מענה מדויק לצורכי הלקוח וביצירת חוויה מניבה תגובה המעבירה את המסרים השיווקים האפקטיביים בכל אירוע.

הצורך

בניית אתר האינטרנט החדש של קבוצת אנשים ומחשבים אשר ירכז את התוכן המקצועי של מגזין Information Week הישראלי ויאפשר יציבות טכנולוגית תוך כדי בניית תשתיות שיאפשרו פיתוח עתידי מתמיד המתאים לצרכי הארגון.

הפיתרון

בניית אתר חדש אשר יושב על תשתיות קוד פתוח על מנת לאפשר דינאמיות ויציבות למערכות. האתר נבנה על גבי תשתיות אשר מאפשרות לנהל עשרות אלפי דפי תוכן של מאמרים מקצועיים. במסגרת פיתוח האתר נבנו מערכות הרשאות לכתבים על מנת לאפשר לכל כתב גישה לאיזור התוכן הרלוונטי אליו, בין היתר נבנתה מערכת באנרים מותאמת אשר מאפשרת פרסום במגזין לפי נושאים.

כגוף שמוביל את עולם האינטרנט הישראלי אחת הדרישות המהותיות היתה לבנות את האתר תוך התמקדות בסטנדרטים, לשם כך נכתב קוד אתר לפי תקן XHTML תוך כדי הפרדה מלאה בין קבצי העיצוב, התכנות וה HTML על מנת להתאים את האתר לגולשים שונים (וביניהם לקויי ראייה) ופלטפורמות שונות, יישום זה מאפשר בין היתר דינאמיות בפיתוח העתידי בצורה מותאמת. בממשק המשתמש של האתר נעשה שימוש רב ב Ajax על מנת לאפשר ניווט נוח בין התוכן הרב ללא צורך בטעינת הדף מחדש בכל לחיצה. במסגרת הבנייה תוכננה בקפידה אפשרות של שילוב Streaming בתוך האתר.

בעת העלאת האתר תוכנן אופן העלאה תקין מבחינת מנועי חיפוש ו Google בפרט, זאת על מנת שלא לפגוע בכוח הרב שצרבו עשרות אלפי דפי התוכן באתר תוך כדי חשיבה על אפשרות לחזק את הכוח הקידומי לטווח ארוך.

בניית אתר אשר מתבסס על מערכת שמאפשרת ניהול כתבים והרשאות עבור עריכת מאמרים שונים כפי שמקובל בדסק חדשותי, הקונספט נבנה תוך התאמה לקונספט העיצובי של המגזין ומכיל את סיקור המידע אשר התפרסם בו לפי קריטריונים ותאריכים.
האתר כולל את מערכת הדיוור Daily Maily.

קונספט האתר הותאם למיתוג שעבר הארגון.

 

אודות המחבר