הקריה האקדמית אונו

קצת על הקריה האקדמית אונו:

 

הקריה האקדמית אונו הוקמה בשנת 1995, כשלוחה של אוניברסיטת מנצ'סטר בבריטניה על ידי פרופ' גבריאלה שלו, פרופ' דוד הרטמן, פרופ' מרשל סרנת ז"ל, מר רנן הרטמן ושותפיהם. שמונה שנים מאוחר יותר קיבלה הקריה האקדמית אונו הכרה מהמועצה להשכלה גבוהה והפכה באופן רשמי למוסד אקדמי עצמאי פרטי.

מרגע היווסדה חרטה הקריה האקדמית אונו על דגלה מצוינות אקדמית יישומית ומחקרית לצד מתן תשומת לב מרבית לצרכיהם של הסטודנט. הקריה האקדמית אונו מתחייבת לעשות ככל שביכולתה על מנת להעניק לסטודנטים שלה את הטוב ביותר.

הצורך:

בניית אתר חדש אשר יתמוך במיתוג החדש של הקריה ומנגד יאפשר פיתרון פונקציונאלי להיררכיית התוכן המורכבת של המוסד. האתר לתמוך באספקטים שיווקיים מצד אחד ולשמש ככלי עבודה לסטודנטים וסגל אקדמי מצד שני.

הפיתרון:

בניית אתר חדש אשר מתבסס על הקווים העיצוביים העדכניים של המוסד בתאימות מלאה לכל החומרים השיווקיים הפנימיים. האתר נבנה על בסיס מערכת open source שהותאמה לאיפיון הפונקציונאלי של האתר כך שתאפשר להתמודד עם אלפי דפים. במסגרת הפרויקט נעשתה חשיבה מרובה על תמיכה בקמפיינים שיווקיים המופנים אל האתר באופן שיאפשר למקסם את הפניות ממנו לנרשמים פוטנציאליים. בנוסף נבחנה טיפולוגית שרתים חכמה שתאפשר להתמודד עם עומסים של גולשים במיוחד סטודנטים וסגל אקדמי שעבורם האתר משמש כזירת עבודה באופן שוטף.

 


אודות המחבר