עמינח מדיק

קצת על עמינח מדיק

עמינח מדיק פועלת על מנת לאפשר לחתך רחב של אנשים בעלי מוגבלות תפקודית את היכולת לשמור על עצמאותם, להתנייד, לטפל בבעיות בריאות שונות בנוחות ונינוחות, להשתקם מפציעה או מחלה, ולהקל את החיים ולשמור על איכות החיים בגיל מתקדם ובמצבים סיעודיים.

הצורך:

כחלק ממהלך אסטרטגי של הקמה ועדכון אתרי האינטרנט עבור המותגים השונים של קבוצת עמינח בחברת KCS בניית אתרים, נדרשה התאמה טכנולוגית ותפעולית לצרכי הלקוח. בעמינח מדיק  מחלקות המתמחות בסוגים שונים של מוצרים הנדרשים לקיום אורח חיים תקין ונוח. לעמינח מדיק מגוון רחב של ציוד סיעודי, אביזרי עזר לנכים ועזרים לקשישים המשפרים את חיי היום-יום. הציוד כולל- מיטות מתכווננות, מיטות סיעודיות חשמליות, מזרנים אורטופדיים למגוון צרכים כולל מזרן ויסקו למניעת פצעי לחץ, כסאות גלגלים ועוד.

מטרת האתר היתה למתג את האתר האינטרנט באופן דומה לחנות ולהבליט את את הקונספט של "עמינח מדיק עד הבית".
כמו כן, ניתן להשאיר פרטים באתר לשם זימון יועץ להתאמת אביזרים המגיע לבית הלקוח – ללא התחייבות וללא תשלום. המערכות הטכנולוגיות הוטמעו על בסיס עיצוב האתר המקורי.

הפיתרון:

שיפור הקונספט השיווקי והבלטת השירות של יועץ מומחה בעל הכשרה מקצועית בתחום השיקום המגיע לבית הלקוח .
האתר נבנה תוך כדי הקפדה על סטנדרטים מחמירים של SEO (קידום אתרים) הן ברמת ארכיטקטורת הקוד והן ברמת היררכיית התכנים ברמה המבנית תוך כדי חשיבה על תמיכה רוחבית במנועי חיפוש לכל אתרי עמינח (אלו שבאוויר ואלו שבתהליך בנייה מחדש).

 

 

אודות המחבר