עמינח- גוד נייט

קצת על גוד נייט

 

רשת גוד נייט הרשת לקניה טובה שינה טובה. הקנייה בגוד נייט הינה חוויה. לרשת אולמות מכירה רחבים וממוזגים, בהם ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי שינה איכותיים המתאימים לכל כיס.
הרשת מציעה ללקוחותיה מבצעים המתחלפים באופן שוטף המאפשרים קניה אטרקטיבית. גודלה של הרשת מאפשר לה לתת הטבות ייחודיות, הנחות גדולות ומגוון.

הצורך:

 

כחלק ממהלך אסטרטגי של הקמה ועדכון אתרי האינטרנט עבור המותגים השונים של קבוצת עמינח בחברת KCS בניית אתרים, נדרשה התאמה טכנולוגית ותפעולית לצרכי הלקוח. בגוד נייט מגוון רחב של מיטות מתכווננות עם שליטה נפרדת ונוחה לכל אחד מבני הזוג. חדרי שינה בסגנונות ועיצובים שונים: בקו קלאסי, צעיר ומרגיע, המשלב את היופי של חדר שינה עם טכנולוגיות חדישות ביותר.

עולם שלם של מזרנים תחת המותגים עמינח, קינג קויל וסרטה. ברשת גוד נייט מבחר של מיטות נוער : מיטה וחצי של עמינח, רדיסון, רים ועוד. ספות נוער עם המותג המוביל ספפה עמינח  ומבחר של ספות נפתחות המשמשות כספות נוחות ביום ובמשיכה קלה הופכת למיטה, כך שללקוח ניתנת האפשרות לבחור במוצר המתאים ביותר מתוך היצע רחב ומגוון של מותגים וחברות. מטרת האתר היתה למתגו באופן דומה לחנויות הרשת ולהבליט את מותג הבית רדיסון ואת יתרונות הרשת: מבצעים מיוחדים, 30 לילות ניסיון למזרנים ותשלומים נוחים. כמו כן, ניתן להשאיר פרטים באתר לשם רכישה ונציג יחזור תוך זמן קצר. המערכות הטכנולוגיות הוטמעו על בסיס עיצוב האתר המקורי.

הפיתרון:

שיפור הקונספט השיווקי והבלטת המבצעים על ידי גלילה והגדלה של המוצרים במבצע. באנרים גדולים המציגים את יתרונות הרשת בהתאמה לניראות החנויות, מעבירים מסרים ויוצרים אוירה באתר. 
האתר נבנה תוך כדי הקפדה על סטנדרטים מחמירים של SEO (קידום אתרים) הן ברמת ארכיטקטורת הקוד והן ברמת היררכיית התכנים ברמה המבנית תוך כדי חשיבה על תמיכה רוחבית במנועי חיפוש לכל אתרי עמינח (אלו שבאוויר ואלו שבתהליך בנייה מחדש).

אודות המחבר