ניוזלטר | דיוור אלקטרוני

בואו נודה על האמת, רוב המוחלט של המבקרים באתר שלכם נמנעים מלבצע את הפעולה שלשמה הקמתם את האתר – רכישת המוצרים והשירותים שאתם מציעים.

בואו נודה על האמת, רוב המוחלט של המבקרים באתר שלכם נמנעים מלבצע את הפעולה שלשמה הקמתם את האתר: רכישת המוצרים והשירותים שאתם מציעים. רבים מהמבקרים מגלים עניין בהצעה שלכם, אולם אינם מוכנים עדיין להתחייב והם עוזבים את האתר מבלי שוב. 

אם תשאלו את המומחים המובילים בשיווק באינטרנט כיצד להגביר את המכירות שלכם באינטרנט כולם יסכימו בעניין אחד:

"על בעל אתר מסחרי לבקש את כתובות הדואר האלקטרוני של המבקרים באתר ולשלוח להם ניוזלטר באופן אוטומטי לחלוטין, סדרה של מסרים מתוזמנים היטב שישכנעו אותם בתחכום, אך בעדינות, לרכוש את המוצר או השירות המוצע." אחדד את הנקודה הזו באמצעות דוגמא: נניח שאתם הבעלים של משרד עורכי דין המתמחה בפטנטים. השקעתם רבות באתר שמטרתו לשכנע לקוחות פוטנציאליים לרכוש את שירותיכם. 

והנה גולש מגיע לאתר לאחר שהכניס את המילה "פטנט" בגוגל והקליק על המודעה שלכם. הגולש מתרשם מהמומחיות שלכם, קורא מאמר או שניים שלכם ומחליט שאתם אחד המועמדים שלו לאספקת הייעוץ שהוא זקוק לו. ואז…? נו…? מה קורה…??? סביר מאוד שלא קורה שום דבר!

למה? 

הסטטיסטיקה מראה ששני אחוזים בלבד מהגולשים ברשת מקבלים החלטה ביצועית בעת הגלישה באתר.
רוב הגולשים זקוקים לחמש עד שבע חשיפות למסר כדי להשתכנע. החשיפות החוזרות כרוכות במאמצי פרסום סיזיפיים. זה מתיש, יקר, וגוזל מכם הרבה מדי זמן. 

כעת, כשהבעיה ברורה, הגיע הזמן להציג את הפתרון: מערכת ניולזטר 'רב מסר' ( Autoresponder) חושפת את הלקוחות למסר שלכם שוב ושוב ובצורה מתוחכמת, עד ביצוע הסגירה והרבה זמן לאחריה. בשורה התחתונה – היקף העסקים שלכם יגדל בעשרות אחוזים, וללא כל מאמץ מצדכם!

איך רב מסר עובד

מערכת רב מסר מאפשרת לכם לטעון מראש סדרה של מסרים ולקבוע את מרווחי הזמן בהם ישוגרו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. כאשר מתעניין מוסר את פרטיו באמצעות הטופס המבטיח שממוקם במקום בולט באתר שלכם, סדרת המסרים משוגרת אליו באופן אוטומטי לחלוטין על פי רצף הזמנים שקבעתם.

בנייה נכונה של ניוזלטר ושל מסרים עם מרווחי זמני השיגור שלהם,תאפשר לכם להגיש בפני המתעניין מינון אופטימאלי של חשיפה למסר שלכם ולהגדיל באופן משמעותי ביותר את היחס בין המבקרים באתר שלכם לאלה שהופכים ללקוחות שלכם.

נחזור למשרד עורכי הדין שלנו לאחר שהחליטו להשתמש במערכת הרב מסר. הנה מגיע מבקר חדש לאתר. גם הוא מתרשם מהאתר וקורא מאמר או שניים. אבל הפעם הוא מבחין בכל דף באתר בכותרת בולטת הקוראת לו להירשם לקורס קצר חינם בנושא דיני פטנטים.

זו עשויה להיות הכותרת של טופס ההרשמה:

חסוך אלפי שקלים ברישום הפטנט שלך! הרשם כאן וקבל במשך השבוע הקרוב בכל יום טיפ חשוב בנושא רישום פטנטים.

גולש חושב שהמידע המוצע הוא שימושי ומעניין והוא מוסר את כתובת המייל שלו ברצון. במשך שמונת הימים הקרובים המעניין מקבל בכל יום אימייל ובו נושא חדש בקורס. ביום החמישי, לאחר שהגולש התרשם מהידע הרב של כותב הקורס ומהטקסט המעניין הידידותי, הוא מרגיש מוכן.

הטלפון במשרד עורכי הדין מצלצל.

הנה התכונות העיקריות של מערכת הרב מסר

 

  • משלוח אוטומטי לחלוטין של סדרה בלתי מוגבלת ומתוזמנת של מסרי דואר אלקטרוני שנטענו מראש במערכת
  • טיפוח רשימת תפוצה באמצעותה תוכלו ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם המתעניינים והלקוחות שלכם
  • פתרן מלא למשלוח ניוזלטר תקופתי כולל אפשרות שיגור בתאריכים עתידיים
  • אין צורך בהתקנת תוכנה השירות ניתן באמצעות האינטרנט!
  • יכולת הפעלה ושליטה במערכת מכל מקום בעל חיבור לאינטרנט
  • הרשימה שלכם מאוחסנת במערכת בטוחה ביותר ומגובה באופן אוטומטי
  • פרסונלזיציה מלאה! כל מסר ישא את שם הנמען ופרטים נוספים עליו ליצירת אמינות וקשב מקסימאליים

שיטת השיווק המורשה (permission marketing) היא המגמה החמה ביותר בעולם השיווק כיום –מערכת רב מסר תאפשר לכם ליישם את השיטה

נפט, מתכות יקרות, יהלומים הם יקרים וקשים להשגה, אבל המשאב היקר ביותר כיום הוא …תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי.

מוחו נתון להפגזה בלתי פוסקת של תוכן שיווקי ופרסום בכל ערוצי המדיה. כולם יורים ללא אבחנה.

זו מלחמה קשה, אכזרית, יקרה ו…מיותרת. יש דרך אחרת…שיווק מורשה. שיווק מורשה הוא מושג שתבע גורו השיווק סט' גודין מחברם של רבי המכר "שיווק מורשה" ו"הפרה הכחולה".

מדובר בתפישה שיווקית חדשנית הגורסת שעלינו לגרום ללקוחות לבקש את המסרים שלנו במקום לדחוף אותם אליהם בכח.

מערכת רב מסר היא כלי אידאלי ליישום תפיסת השיווק המורשה. המבקרים באתר שלכם יבקשו לקבל את המידע שתציאו להם במערכת רב מסר; המיילים שלכם יגיעו אליהם על פי תכנית המשלוח שלכם; בהדרגה תווצר מערכת יחסים שתאפשר לכם לבנות את האמון שיאפשר למתעניינים שלכם להפוך ללקוחות – זהו שיווק מורשה במיטבו!

רב מסר הוא כלי שווקי רב עוצמה! עכשיו גם אתם יכולים להצטרף לעשרות אלפי מקצועני השיווק בארה"ב שמגדילים באמצעותו (שם מכנים אותו Autoresponder) את היקף עסקיהם בעשרות ואף מאות אחוזים בהשקעה אפסית. רוצים לדעת עוד? כנסו כעת לאתר רב מסר

אודות המחבר