תרומה לקהילה

כחלק מהתפיסה העסקית שלנו, אנחנו מאמינים שעל מנת להצליח חשוב לתרום חזרה לקהילה בפרויקטים בעלי חשיבות וערכים ציוניים.
אנחנו מקפידים לעשות את החלק שלנו ולתרום במסגרת הפעילויות והיכולות שלנו לגופים שבאמת צריכים את השירותים שלנו.

אתר המאבק לשחרור גלעד שליט
במסגרת המאבק לשחרור גלעד שליט לקחה KCS חסות על אתר האינטרנט ובנתה רשת חברתית תוססת שמנהלת אלפי דיונים ועדכונים בנושא השיח הציבורי סביב שחרור גלעד שליט.

הפורום המקצועי של מנהלי האתרים בישראל
KCS משתמשת כועדת ההיגוי של הפורום המקצועי של מפגשי ה Webmasters & Web 2.0. במסגרת ניהול הפורום אנחנו מנהלים את התכנים המקצועיים ומנחים את מפגשי המועדון.

בית השנטי
במסגרת החסות על הפעילות האינטרנטית של בית השנטי, אנחנו מנהלים את הקמפיין האינטרנטי של המוסד כולל בניית הקונספט האסטרגטי של גיוס התרומות ברשת.

עמותת נגישות ישראל
עמותת נגישות ישראל הוקמה בשנת 1999 על מנת לאפשר את השתלבותם בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ובמקסימום עצמאות של אנשים עם מוגבלות החיים בישראל. KCS בניית אתרים רואה חשיבות בקידום תחום נגישות אתרים ולוקחת חסות על העמותה, במסגרת כך נבנה האתר החדש של הארגון.

ארגון השימושיות הישראלי
UPA Israel הוא ארגון של אנשי מקצוע ישראליים העוסקים בתחום השימושיות, תכנון ממשק משתמש, הנדסת גורמי אנוש, חוויית המשתמש ובתחום האפור שביניהם. הארגון הינו הסניף הרשמי של ארגון UPA העולמי. KCS נמנית בין נותני החסות של הארגון.

יחידת ההצלה 239 של צה"ל
יחידת ההצלה 239 אחראית על פעילויות הצלה ופעילויות מבצעיות למפגעים כימיים, ביולוגיים, רדיואקטיביים ופעילויות הצלה כלליות לאוכלוסיה. KCS מתגאה לתרום את בניית אתר האינטרנט של היחידה והתחזוקה השוטפת שלו.

שדרות שלנו
בניית רשת קהילתית שדרות שלנו שמאפשרת לחבר את תושבי שדרות עם כלל הציבור בישראל. הפרויקט יצא לדרך בשיתוף השר מיכאל איתן בתקופת מבצע עופרת יצוקה.