שותפויות במיזמים אינטרנטיים

כחלק מתפיסה אסטרטגית ומניסיון רב בהקמה ואיפיון של מיזמים אינטרנטיים מורכבים, קבוצת KCS בוחרת לטפח יזמים נבחרים שמסווגים על ידה כבעלי פוטנציאל הצלחה גבוה.

הדבר נעשה, על ידי שיתוף פעולה בין היזם לקבוצת KCS, הענקת שירותי ייעוץ, הקמת קונספט והענקת משאבים טכנולוגיים.

בנוסף לצד הטכנולוגי בפרויקט, מיזמים אלה נהנים, ממעגל הקשרים האסטרטגי של KCS בשוק האינטרנט הישראלי ומחוצה לו, ועל ידי כך מגדילים את הסיכוי להתחבר לגופים נחשקים ולאנשי מפתח בתחום.

תחומי הפעילות במיזמים, בהם נבחנות אפשרויות לשיתופי פעולה הינם בפרויקטים קהילתיים ואפליקציות Web 2.0, באתרי לוחות מורכבים, בתחום הGaming, במערכות מסחר אלקטרוני מורכבות ובמיזמי אינטרנט ייחודיים.

לאחרונה הצטרפנו למספר שותפים אסטרטגיים על מנת להקים קרן הון סיכון YATIR VC המתמחה בהשקעה במיזמים אינטרנטיים משלב ה seed, מיזמים אלה נהנים מחיבור לגופים אסטרטגיים ומהמינוף על ידי שותפויות עסקיות.

קבוצת KCS קידמה מיזמים אלה, להיותם חברות מצליחות ורווחיות. באופן כזה, ממנף היזם את כישוריו בעולם התוכן ממנו הוא מגיע. KCS כאמור, ממנפת את יכולתה העיצובית, הטכנולוגית ואת רשת הקשרים בעולם האינטרנט.

כדי ליצור שיתופי פעולה מוצלחים, נבחנות יכולותיו של היזם בעולם התוכן שממנו הוא מגיע. לאחר בחינה זו, עוברים מומחי KCS לבחינה מדוקדקת של סיכויי ההצלחה של המיזם, של מתחרים בתחום ושל גמישות המיזם. מיזמים אשר מצליחים לשתף פעולה, נהנים, בין היתר ממגוון היכולות האינטרנטיות של KCS ברחבי הרשת.

נשמח להיפגש איתך! אנא מלא את הפרטים המופיעים בטופס זה, ונציגנו יחזרו אליך לתיאום פגישה.