שותפים עסקיים

כחלק מתפיסת הקוד הפתוח, וכדי לייצר ערך ללקוחותינו, KCS מקיימת שיתופי פעולה עם גופים שונים בתחום האינטרנט הישראלי והעולמי. תפיסה זה ויישומה, מאפשרת הרחבת המעגלים השיווקים, פתיחת הזדמנויות עסקיות וחיבור לקוחותינו למעגלים נוספים אשר מקדמים אותם ותוך כדי כך, מקדמים גם אותנו.

חיבור בין גופים אלו מאפשר לנו ולשותפוינו לצמוח, תוך כדי הענקת הזמנויות רבות יותר לכל לקוח אשר מקים את אתר האינטרנט שלו ו/או את מערכות הניהול האינטרנטיות שלו בKCS.

CSweb בניית אתרי תדמית
חברת CSweb הינה חברת בת של KCS והיא מספקת שירותי בניית אתרי תדמית מקצועיים ורספונסיביים המבוססים על טכנולוגיות של קוד פתוח המאפשרות גמישות, הקמה מהירה ותפעול קל ונוח לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.

מעורבות יסודית של חברת קידום אתרים מקצועית בתהליך אפיון ובניית האתר Since day one, היא חיונית ליצירת תהליך יעיל ואיכותי שיוביל בסופו של דבר לתוצאה המושלמת: אתר אינטרנט שהותאם באופן מלא הן לדירוג מיטבי במנועי חיפוש והן לחוויית הגולשים בו. צוות ה- SEO נשען על עשור של ניסיון והבנה טכנית עמוקה להבטחת נגישות, ערך מוסף מרבי, אופטימיזציה של מבנה ומינוף סמכות אתר האינטרנט מיום ההשקה, דרך השגת יעדי נוכחות אורגנית בתוצאות החיפוש ועד למיטוב יחס ההמרה.

ארגון ה – W3C
ארגון הW3C הינו הארגון האחראי על הסטנדרטים בעולם האנטרנט. ארגון זה, הינו האבן השואבת של כל ארגוני הנגישות והסטנדרטים בעולם. הארגון אחראי על פיתוח ה World Wide Web וממנו נלמדים יסודות הסטנדרטים ברשת.

ארגון ה – WHATWG
ארגון האחראי על פיתוח ה HTML בכלל ואחראי על הפצת הגרסה החדשה של HTML5. גוף זה מפתח ללא הרף את שפת הצד לקוח הפופולארית ביותר בעולם. הגוף עובד בשיתוף פעולה עם הדפדפנים המובילים בעולם.

איגוד האינטרנט הישראלי
איגוד האינטרנט הישראלי פועל לקידום האינטרנט והטמעתו בישראל כתשתית טכנולוגית, מחקרית, חינוכית, חברתית ועסקית. במסגרת זו, פועל האיגוד לפיתוח ולקידום שירותי תשתית חיוניים לקיומו של האינטרנט בישראל, לצמצום הפער הדיגיטלי בישראל ולייצוג ישראל במסגרות בינלאומיות.

Pay Pal
פלטפורמת העברת התשלומים הנפוצה בעולם.

מערכת קוד פתוח WordPress
חברת KCS הוכרה על ידי פלטפורמת WordPress כגוף טכנולוגי מאושר על ידה לפרוייקט מבוססים על הפלטפורמה לצורך הכרת אתרים.

עמותת נגישות ישראל
עמותת נגישות ישראל הוקמה בשנת 1999 על מנת לאפשר את השתלבותם בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ובמקסימום עצמאות של אנשים עם מוגבלות החיים בישראל. KCS בניית אתרים רואה חשיבות בקידום תחום נגישות אתרים ולוקחת חסות על העמותה, במסגרת כך נבנה האתר החדש של הארגון.

ארגון השימושיות הישראלי
UPA Israel הוא ארגון של אנשי מקצוע ישראליים העוסקים בתחום השימושיות, תכנון ממשק משתמש, הנדסת גורמי אנוש, חוויית המשתמש ובתחום האפור שביניהם. הארגון הינו הסניף הרשמי של ארגון UPA העולמי. KCS נמנית בין נותני החסות של הארגון.

קבוצת אנשים ומחשבים
בית אנשים ומחשבים נמצא בנקודת המפגש שבין האדם לטכנולוגיה ומוביל קדימה את ענף האירועים בישראל. ועידות עסקים בינלאומיות, אירועי לקוחות והשקת מוצרים, כנסים מקצועיים ומועדונים בלעדיים. KCS מנחה את מפגשי ה Webmasters ו Web 2.0 ומלווה את ועדת ההיגוי של המועדון.

חברת Mantis
אחת מחברות בניית האתרים הגדולות בישראל אשר בבעלות חלקית של שידורי קשת. מנטיס מתמחה בחווית המשתמש באינטרנט, בעיצוב לאתרי אינטרנט ובבניית מותגים. מנטיס ומשתפת פעולה בפרויקטים אינטרנטיים רבים עם חברת KCS.

חברת לייב סיטי
מערכת בניית אתרים של לייבסיטי מייצגת את הדור ה- 3 בתחום. המערכת מאפשרת לכל אחד, בלי שום צורך בידע מוקדם, להקים לעצמו אתר מושקע, מעוצב ומקצועי. בניית האתר היא בחינם לתקופת נסיון של 30 יום.

הייטק אסטרטגיות
חברת הייטק אסטרטגיות מתמחה במתן שירותי יעוץ אסטרטגי, הכנת תוכניות עסקיות, גיוס השקעה, פיתוח עסקי ושירותי שיווק עבור חברות הייטק , חברות הזנק ויזמים. אנו מכוונים להצלחת לקוחותינו ולאפשר להם להשיג את יעדיהם, בין אם זה לגייס השקעה, לתכנן ולבצע את האסטרטגיה המתאימה, ועד להגיע למכירות ורווחים.

חברת Seo Israel
אס.אי.או ישראל החלה את פעילותה בשנת 2004, וכיום נמצאת בין מובילי תחום קידום האתרים בארץ.
אורן שץ אחד ממומחי הקידום בישראל שותף בין היתר במיזם משותף יחד עם ד"ר רוני הורביץ מומחה לשיווק באינטרנט בשם "רב מסר למשלוח דואר אלקטרוני נקי ופרסונלי"

חברת קידומית
קידומית שיווק באינטרנט מתמחה בפתרונות כוללים לכל תחומי השיווק באינטרנט, קידום אתרים אורגני וממומן, ניתוח תנועות גולשים, הפקת קמפיין אינטראקטיב, בניית אתרים וכתיבה שיווקית איכותית.

חברת Tens SEO
חברת קידום אתרים ושיווק באינטרנט הפועלת בשוק הבינלאומי. החברה מוכרת בין היתר בזכות כנסים מקצועיים עם מומחים בינלאומיים אשר היא מקיימת לעיתים קרובות. שיתוף הפעולה נוצר לאחר שהחברה בחרה ב KCS בניית אתרים כחברה שתבנה עבורה את אתר האינטרנט שלה.

Agent Interactive
חברת אג'נט אינטראקטיב נטוורק מתמחה במתן פתרונות כוללים לכל תחומי השיווק באינטרנט בחו"ל ובישראל, שירותי קידום ושיווק אתרים, אסטרטגיה שיווקית, שיווק בינלאומי, קידום אתרים, שיווק במנועי חיפוש, ניהול תוכניות שותפים.